Moorsele 's got talent 28/08/2017 om 08:30

moorsele_got_talent
De zomervakantie afsluiten met een leuke dag vol muziek en spel? Dat kan! Neem deel aan onze leuke muzikale workshops, een cool bosspel en neem plaats tussen de muzikanten van onze jeugdharmonie Mortsella tijdens een echte repetitie! We tonen’s avonds ook tijdens een kort toonmoment onze muzikale kunsten aan het publiek! Klinkt als muziek inde oren, niet?
Onze jeugdharmonie nodigt alle kinderen van het eerste, tweede en derde leerjaar uit om samen deze muzikale dag te beleven. Nodig gerust je vriendjes of vriendinnetjes uit! Informatie: Waar? OC De Brouwerij Wanneer? Maandag 28 augustus 2017 Opvang vanaf 8.30 u. Begin workshops om 9.00 u. Er wordt een warme maaltijd en een vieruurtje voorzien. U bent van harte welkom op het korte toonmoment om 17.30 u. bij een hapje en een drankje. Inschrijven via: info@khcmoorsele.be Uiterste inschrijvingsdatum: 31 juli 2017 Geef gerust door indien je al een instrument speelt! GRATIS deelname Organisatie: KHC Moorsele